Cenník

Platný od 1.2.2021

Kategória1 deň2 dni3+ dní
Elektrobicykel
40 EUR

60 EUR

Dohodou
Bicykel
30 EUR
45 EUR
Dohodou
Detský bicykel
25 EUR
40 EUR
Dohodou

Dovoz a odvoz bicykla na vami určené miesto 0.60 EUR/km.

Všeobecné podmienky

Požičanie elektrobicykla alebo bicykla je veľmi jednoduché. Pre lepšiu názornosť ti celý proces vysvetlíme na tomto mieste. Bicykle požičiavame počas hlavnej cyklistickej sezóny (apríl – október) od 9:00 do 18:00. Je samozrejme môžné sa dohodnúť aj na špecifickú hodinu.

Objednávka

Celý proces začina vyplnením online objednávky, kde nám poskytneš základné údaje a vyberieš o aký bicykel/-e máš záujem, kedy a na koľko si ho chceš požičat a kde si ho vyzdvihneš. Po obdržaní objednávky sa ti obratom ozveme a potvrdíme ju. Bez nášho potvrdenia je objednávka neplatná. 

Platba pri prevzatí

Za požičanie elektrobicykla alebo bicykla sa platí vopred, pri prevzatí. Aktuálny cenník je dostupný na tejto stránke. V prípade, že si chceš požičať bicykel na dlhšie ako dva dni, je možná dohoda. Závisí to však aj na záujme ďaľších zákazníkov o zapožičanie.  

Vratná záloha

Súčasťou platby je aj vratná záloha vo výške 150 EUR pri bicykloch a 200 EUR pri elektrobicykloch. Tú ti samozrejme vrátime ak bicykel vrátiš v pôvodnom stave. V prípade, ze dôjde k poškodeniu bicykla v hodnote menšej ako je vratná záloha, bude táto suma odpočítaná z tejto zálohovej platby. Ak je škoda vyšsia, budeš musieť uhradiť rozdiel. 

Zmluva o prenájme

Pri prevzatí bicykla alebo elektrobicykla ešte podpíšeme zmluvu o prenájme, aby boli obe strany chránené. Na jednoznačnú identifikáciu budeme potrebovať doklad totožnosti a tvoje osobné informácie ako sú meno, adresa bydliska a čislo občianskeho preukazu. Zmluvu si môžeš stiahnuť a prečítať popredu, aby si vedel do čoho ideš.

Vrátenie

Vrátenie alebo vyzdvihnutie bicykla prebieha do 18:00 u nás na pobočke alebo na predom dohodnutom mieste. 

© Kam na bajk, 2021 | Vytvoril BOLD Digital